Anime-inspirations

Anime i manga


#1 2009-05-21 21:45:50

Okami

Senpaj

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 26
Punktów :   

Okami

Hm, tak na prawdę nie wiem z kąd jestem. Okami to imieznaczące psa, ale nie przypuszczam aby wychowały mnie psy. Pewnego dnia, chyba była to zima, stałam samotnie na śniegu i płakałam za moimi rodzicami, których juz na tym świecie nie było. Nagle z nikąd zjawił się dziwny mężczyzna. Spojrzał na mnie a jego oczy zalśniły niezdrowym czerownym blaskiem. Rzucił się na mnie z dziką furią, wtem z krzaków wyszedł wysoki brunet o fiołkowych oczach. Podszedł do mnie zanim tamten zdążył i zakrył moje oczy swoją zgrabną ręką. Nagle usłyszałam straszliwy krzyk. Po tym jak ucichł nieznajomy zaprowadził mnie do obcego domu gdzie żyję do teraz. ^^


"It's your choice, polite girl." - Alucard from Hellsing

"I can see the moon , but my moon is here... My ... full moon ." - Auuuuuu

Offline

 

#2 2009-06-03 16:57:25

Undomiel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Okami

A może każdy się przedstawi kto jest kto ?? Pewno ty Okami jesteś Kasia S. Czyż nie prawda ??


<lol3>

Offline

 

#3 2009-06-03 19:40:39

Okami

Senpaj

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Okami

Hm Hm ... A jak tak to co???? A ty to kto???? ;> Bo ja sie jak narazie nie domyślam Ale jak masz jakiś pomysł na reklamę naszego foum to jak najbardziej prosze przyślij mi wiadomość albo napisz w temecie, który zaraz stworze ...


"It's your choice, polite girl." - Alucard from Hellsing

"I can see the moon , but my moon is here... My ... full moon ." - Auuuuuu

Offline

 

#4 2009-06-06 10:49:07

Malini

Użytkownik

status A co to?
8907466
Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Okami

Undomiel napisał:

A może każdy się przedstawi kto jest kto ?? Pewno ty Okami jesteś Kasia S. Czyż nie prawda ??

A może ktoś odwiedzi to forum z drugiego końca Polski... a może ten ktoś będzie wiedział kim jest ta owa Kasia S. (no chyba Katarzyna, nie)... a może na świecie jest więcej niż jedna Kasia S... takie pytania lepiej piszcie sobie prywatnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corleone.pun.pl www.gtcup.pun.pl www.warofdragons.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.mhhk.pun.pl