Anime-inspirations

Anime i manga


#1 2009-06-07 10:55:32

Maggi-chan

Oniichan / Oneechan

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 4
Punktów :   

Polsat

Dziś (niedziela) o godzinie 6.15 (nie pytajcie czemu tak wcześnie) na polsacie zostały wyemitowane dwa odcinki Pokemon'ów i oczywiście ja jako wielki fan anime zachęciłam Okami i Yuuki-chan do obejrzenia. Pomimo moich szczerych chęci one i tak spały dalej do godz. 10 ileś tam. Musze także wspomnieć o tym że kiedy jeszcze Okami była "przytomna" (Yuuki-chan spała jak zabita z pół otwartym okiem xD) oglądałyśmy Skip Beat'a i Labirynt Fauna (to był wybór Okami), szczerze polecam! Nie wolno mi także pominąć że na forum zaglądałyśmy co 15 min. (Okami sie na was zawiodła, żeby przez całą noc nie napisać ani jednego postu?!). A tak wogóle to został już wyemitowany 2 epizod La Corda D'oro Secondo Passo (zajebiste xD (ocena Okami i Yuuki-chan)).

Offline

 

#2 2009-06-07 14:05:14

Okami

Senpaj

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Polsat

No coż ja w końcu wymiękłam ale i tak Yuuki-chan byla najsłabsza xD wstydziłabyś się łahahahaha -_-' (a to był mój demoniczny śmiech...)


"It's your choice, polite girl." - Alucard from Hellsing

"I can see the moon , but my moon is here... My ... full moon ." - Auuuuuu

Offline

 

#3 2009-06-17 09:42:45

Yuuki-chan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Polsat

Ale jesteście okrutne... Za to potem  jak spałyście a ja obudziłam się najwcześniej to żadna z was nawet oczu nie otworzyła! WSTYD! ;D

Offline

 

#4 2009-06-20 17:26:42

Okami

Senpaj

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Polsat

Cóż Yuuki-chan tak czasem bywa, gdy się śpi całą noc i nie pije sie kawy () to sie ma ale jak sie nie śpi całąc noc i pije kawe to juz co innego prawda?


"It's your choice, polite girl." - Alucard from Hellsing

"I can see the moon , but my moon is here... My ... full moon ." - Auuuuuu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berserkclan.pun.pl www.anubar.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.superheroes.pun.pl www.zakonsokola.pun.pl